Hurtownia materiałów budowlanych – Żary

Nasza hurtownia KREATOR CENTRUM BUDOWLANE specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu w materiały budowlane, każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Posiadamy bardzo szeroki wybór różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy transport zakupionych materiałów do miejsca wskazanego przez klienta.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu hurtownia materiałów budowlanych w Żarach ma w asortymencie jedynie najlepsze artykuły sprawdzające się m.in. przy wznoszeniu domów jednorodzinnych. Nawiązaliśmy relacje biznesowe z wieloma renomowanymi markami, co pozwoliło dołączyć do oferty np. profesjonalne narzędzia i akcesoria w konkurencyjnych cenach.

W razie wątpliwości przy wyborze nasi eksperci zapewniają fachowe doradztwo. Produkty, które sprzedajemy, to gwarancja najwyższej jakości przekładającej się m.in. na trwałość przygotowanych z nich konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zakupów!

Partnerzy Strategiczni

KREATOR Edyta Tomczyk
ul. Żabikowska 3B,
68-200 Żary, woj. lubuskie

z