Firma KREATOR powstała w 2007 roku.

Oferujemy szeroką gamę usług budowlanych, sprzedaż materiałów.

Firma KREATOR została założona w 2007 roku przez energiczną i przedsiębiorczą kobietę – Panią Edytę Tomczyk. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Żabikowskiej 3 B w Żarach (woj. lubuskie).
Główną działalnością firmy są realizacje inwestycji „pod klucz” dla samorządów publicznych, a także dla klientów indywidualnych. Dużym atutem jest własne zaplecze materiałowe – sklep z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi.

INWESTYCJE

Firma KREATOR od początku świadczy usługi ogólnobudowlane i termomodernizacyjne. Dzięki startom w przetargach publicznych firma „rozwinęła skrzydła” oraz zakres swojej działalności. Solidny fundament firmy stanowią wykwalifikowani pracownicy. Dysponujemy sprzętem budowlanym oraz zapleczem materiałowym. Obecnie firma wykonuje wiele zadań dla publicznych samorządów.

Naszym stałym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, jak również profesjonalną pomoc w rozwijaniu biznesu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Naszą firmą, zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Budowlanego KREATOR.

NASZA PASJA

Praca jest naszą pasją. Wierzymy, że wkładając serce w realizację zlecenia sprawimy, że Klient dostrzeże różnicę i będzie ona dodatkową wartością płynącą ze współpracy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

BURZA MÓZGÓW

W naszym niezawodnym zespole projektantów burza mózgów zawsze wyprzedza podjęcie działań w terenie.  Pozwala nam to przetestować różne a wybrać optymalne dla potrzeb Klienta rozwiązanie.

INNOWACYJNOŚĆ

Jest nie tylko celem samym w sobie. Przekonujemy Klientów do nowatorskich rozwiązań, o których z doświadczenia wiemy, że w danej sytuacji sprawdzą się doskonale.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dbamy o to, żeby plan w całości realizować samodzielnie.

NASZE ZAANGAŻOWANIE

pozwala nam realizować projekty będące naszą dumą i systematycznie powiększać liczbę zadowolonych ze współpracy Klientów.